ROSE

ROSE

  • Show Sidebar

Active filters

Fototapeta ROSE różowa wyblakła

zł150.00

Zainspiruj się finezyjną fototapetą ROSE ze zmysłową, lecz delikatną różą

Romantyczna fototapeta ROSE przedstawia przepiękną różę w subtelnym, wyblakłym odcieniu różowego, którą okalają listki i pąki na poszarzałym tle. Środek róży jest delikatnie ocieplony, co przykuwa uwagę i intrygująco kontrastuje z chłodnym tłem. Taka kolorystyka sprawia, że fototapeta ROSE może dekorować wnętrze w kobiecy sposób, ale bez wrażenia nadmiernej słodyczy.

Kobieca fototapeta z różą przedstawia ten ponadczasowy symbol miłości i piękna wyjątkowo delikatnie. Fototapeta ROSE może stanowić wysublimowane tło w aranżacji, której fundamentem jest wyposażenie w intensywnych barwach. Wyobraź sobie tę różaną grafikę jako urokliwą oprawę dla karmazynowej kanapy z pikowaną tapicerką we wnętrzu w stylu glamour. 

Fototapeta ROSE szara

zł150.00

Szara fototapeta ROSE – romantyczna róża w subtelnym wydaniu

Szara fototapeta ROSE z ponadczasowym symbolem piękna i miłości wpisze się w spokojne wnętrze, którego aranżacja wykorzystuje przede wszystkim chłodne i jasne barwy. Ze względu na stonowaną kolorystykę, najlepiej zestawić fototapetę ROSE z dodatkami w ożywczych kolorach, co w połączeniu pozwoli stworzyć piękną i stylową aranżację.

Jeśli do tej pory fototapety w róże wydawały Ci się zbyt romantyczne i słodkie, fototapeta ROSE w uniwersalnych odcieniach szarości z pewnością zaskoczy Cię stonowaniem i delikatnością. Wpisze się m.in. w pomieszczenie charakteryzujące się kompozycją naturalnych barw, ale też w inne współczesne aranżacje, w których brakuje kobiecych akcentów.

Fototapeta ROSE A ROSE szara

zł150.00

Fototapeta ROSE A ROSE zachwyca motywem róży

Fototapeta ROSE A ROSE zachwyca postarzonym tłem w stylu vintage i motywem roślinnym w nieszablonowym wydaniu. Elegancka fototapeta w róże w odcieniach szarości jest stworzona dla osób, które chcą udekorować kwieciście wnętrze w neutralnych barwach. Fototapeta ROSE A ROSE wkomponuje się w wystrój sypialni, salonu i innych pomieszczeń, w których chcesz podkreślić kobiecy styl.

Szara fototapeta ROSE A ROSE hipnotyzuje dużymi różami z miękkimi płatkami, a zmienne odcienie szarości budują głębię ilustracji. Wyraziste listki na smukłych łodygach kontrastują z lekko rozmytymi krawędziami różanych płatków. Szara fototapeta z różą może podkreślić nieskazitelną biel mebli, ale też stanowić kontraktowe tło dla czerwonych róż w wazonie.

Fototapeta ROSE szara

zł150.00

Szara fototapeta ROSE – romantyczna róża w subtelnym wydaniu

Szara fototapeta ROSE z ponadczasowym symbolem piękna i miłości wpisze się w spokojne wnętrze, którego aranżacja wykorzystuje przede wszystkim chłodne i jasne barwy. Ze względu na stonowaną kolorystykę, najlepiej zestawić fototapetę ROSE z dodatkami w ożywczych kolorach, co w połączeniu pozwoli stworzyć piękną i stylową aranżację. Jeśli do tej pory fototapety w róże wydawały Ci się zbyt romantyczne i słodkie, fototapeta ROSE w uniwersalnych odcieniach szarości z pewnością zaskoczy Cię stonowaniem i delikatnością. Wpisze się m.in. w pomieszczenie charakteryzujące się kompozycją naturalnych barw, ale też w inne współczesne aranżacje, w którym brakuje kobiecych akcentów.

Fototapeta ROSE błękitna

zł150.00

Błękitna fototapeta ROSE – uniwersalny motyw roślinny w spokojnym wydaniu

Róże to ponadczasowy i uniwersalny wzór, podobnie jak delikatna fototapeta ROSE w subtelnym odcieniu błękitu. Pięknie dopełni wnętrze w chłodnym stylu romantycznym, ale i wpasuje się też w nowoczesne pomieszczenie, urządzone w prostym, minimalistycznym stylu.

Fototapeta ROSE szykownie zaprezentuje się również w kobiecym wnętrzu w stylu glamour, w którym będzie odgrywać rolę delikatnego tła dla wyszukanych dodatków. Fototapeta ROSE zachwyci osoby, które uwielbiają kwieciste motywy w dekoracji wnętrz. Błękitne róże urokliwie wzbogacą romantyczny salon lub sypialnię, dodając im wdzięku i podkreślając kobiecą aranżację pomieszczenia.