FOTOTAPETA LUXURY GOLD LEAF GREEN

Zaaranżuj wytworne wnętrze dzięki ekskluzywnej fototapecie Gold Leaf 

Ekskluzywna fototapeta nada luksusowy charakter zarówno wnętrzu w stylizacji vintage, jak i nowoczesnym pomieszczeniom. Dzięki eleganckiemu wzornictwu, przemyślanym połączeniom barw i imitacji kosztownych materiałów, fototapeta LUXURY pozwala uzyskać spektakularny efekt. Luksusowe fototapety olśniewająco zdobią pomieszczenia mieszkalne i biurowe. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo ze złotymi akcentami może przemienić zwykły salon w wyjątkowy apartament. Wytworne fototapety sprawdzą się szczególnie we wnętrzach w stylu glamour, które charakteryzują się nutką przepychu, błyszczącymi materiałami i świetlistymi dodatkami. 

Materiał
  • Flizelina powlekana lateksem - GŁADKA
  • Winyl na flizelinie - struktura BETON
  • Winyl na flizelinie - struktura LEN / PŁÓTNO
Quantity

Tapety produkujemy na wymiar, są dopasowane do ściany według podanych danych przy zakupie.

Wpisz dokładny wymiar ściany, podając wysokość i szerokość w centymetrach a kalkulator obliczy cenę tapety wg metrów kwadratowych. 

Do każdej tapety dodajemy 10 cm na szerokości i wysokości wydruku, więc bez obaw, masz dodatkowy zapas i znacznie ułatwia to montaż.

Jeśli masz wątpliwości, wyślij do nas e-mail z prośbą o wizualizację ściany wg podanych metrów, tak by zobaczyć przybliżony kadr tapety. Odeślemy wizualizację i potwierdzimy tym samym zamówienie.   

Jeśli wolisz dokonać zamówienia e-mailem, napisz do nas chętnie pomożemy - kontakt@myecowalls.com

Stosujemy ekologiczny druk lateksowy, potwierdzony prestiżowymi certyfikatami.
Wydruki o bardzo wysokiej jakości, odporne na zarysowania oraz warunki atmosferyczne, a w tym promieniowanie UV (kolory nie blakną nawet przy ekspozycji na światło) i właśnie dlatego przez wiele lat będziesz się cieszyć olśniewającym efektem.

 

  • PRODUKT BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA.

  • WYDRUK O SZEROKOŚCI WIĘKSZEJ NIŻ 100CM BĘDZIE SKŁADAŁ SIĘ Z KILKU RÓWNYCH ARKUSZY.

  • KOLORY ZDJĘCIA WIDZIANE NA EKRANIE MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ NIEZNACZNIE OD RZECZYWISTYCH KOLORÓW NA WYDRUKU.

 

03271

Specific References