Fototapeta PIWONIE żółta

Piękna fototapeta PIWONIE ociepla wnętrze w przytulny sposób

Fototapeta w piwonie na delikatnym tle łączącym odcienie szarości z żółtym, subtelnie ociepli nie tylko jasne pomieszczenie. Chociaż piwonie w otoczeniu liści dominują na pierwszym planie grafiki, warto zwrócić uwagę na piękny detal, którym jest roślinny ornament, nieco zakryty przez kwiecistą kompozycję.

Fototapeta w piwonie to urokliwy kompromis pomiędzy chłodną, a ciepłą kolorystyką. Efekt, który powstał z połączenia bursztynowego odcienia z szarością i beżem, zachwyca delikatnością. Jeśli myślisz o nieco cieplejszej aranżacji wnętrza, zobacz fototapetę PIWONIE w odcieniu złota, który przywodzi na myśl barwy jesieni. Jasne piwonie i listki są tak lekkie, że mogą korzystnie kontrastować z ciężkimi meblami w salonie. 

Materiał
  • Flizelina powlekana lateksem - GŁADKA
  • Winyl na flizelinie - struktura BETON
  • Winyl na flizelinie - struktura LEN / PŁÓTNO
Ilość

Tapety produkujemy na wymiar, są dopasowane do ściany według podanych danych przy zakupie.

Wpisz dokładny wymiar ściany, podając wysokość i szerokość w centymetrach a kalkulator obliczy cenę tapety wg metrów kwadratowych. 

Do każdej tapety dodajemy 10 cm na szerokości i wysokości wydruku, więc bez obaw, masz dodatkowy zapas i znacznie ułatwia to montaż.

Jeśli masz wątpliwości, wyślij do nas e-mail z prośbą o wizualizację ściany wg podanych metrów, tak by zobaczyć przybliżony kadr tapety. Odeślemy wizualizację i potwierdzimy tym samym zamówienie.   

Jeśli wolisz dokonać zamówienia e-mailem, napisz do nas chętnie pomożemy - kontakt@myecowalls.com

Stosujemy ekologiczny druk lateksowy, potwierdzony prestiżowymi certyfikatami.
Wydruki o bardzo wysokiej jakości, odporne na zarysowania oraz warunki atmosferyczne, a w tym promieniowanie UV (kolory nie blakną nawet przy ekspozycji na światło) i właśnie dlatego przez wiele lat będziesz się cieszyć olśniewającym efektem.

 

  • PRODUKT BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA.

  • WYDRUK O SZEROKOŚCI WIĘKSZEJ NIŻ 100CM BĘDZIE SKŁADAŁ SIĘ Z KILKU RÓWNYCH ARKUSZY.

  • KOLORY ZDJĘCIA WIDZIANE NA EKRANIE MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ NIEZNACZNIE OD RZECZYWISTYCH KOLORÓW NA WYDRUKU.

 

032506
100 Przedmioty

Opis

Kolor
żółty

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: