Fototapeta PIWONIE błękitna

Turkusowa fototapeta PIWONIE współtworzy relaksujące i inspirujące wnętrza

Błękitna fototapeta w piwonie wykorzystuje popularny motyw florystyczny w nietypowym wydaniu. Wzornictwo roślinne opiera się przede wszystkim na odcieniach zieleni, więc połączenie morskich barw z kwiatami i liśćmi daje nieszablonowy efekt. Jasne listki i bujne piwonie z drobnymi płatkami zdają się unosić pod wodą, co dodaje lekkości wnętrzu.

Turkus, który wyraziście odznacza się na fototapecie PIWONIE, ma duży wpływ na samopoczucie. Otaczanie się turkusowymi elementami pomaga zredukować napięcie, pobudzić kreatywność, utrzymać koncentrację, a nawet zmniejszyć zmęczenie oczu wynikające z pracy przy komputerze. Dzięki tym atutom turkusowa fototapeta z piwoniami sprawdzi się doskonale w przestrzeni biurowej.  

Materiał
  • Flizelina powlekana lateksem - GŁADKA
  • Winyl na flizelinie - struktura BETON
  • Winyl na flizelinie - struktura LEN / PŁÓTNO
Ilość

Tapety produkujemy na wymiar, są dopasowane do ściany według podanych danych przy zakupie.

Wpisz dokładny wymiar ściany, podając wysokość i szerokość w centymetrach a kalkulator obliczy cenę tapety wg metrów kwadratowych. 

Do każdej tapety dodajemy 10 cm na szerokości i wysokości wydruku, więc bez obaw, masz dodatkowy zapas i znacznie ułatwia to montaż.

Jeśli masz wątpliwości, wyślij do nas e-mail z prośbą o wizualizację ściany wg podanych metrów, tak by zobaczyć przybliżony kadr tapety. Odeślemy wizualizację i potwierdzimy tym samym zamówienie.   

Jeśli wolisz dokonać zamówienia e-mailem, napisz do nas chętnie pomożemy - kontakt@myecowalls.com

Stosujemy ekologiczny druk lateksowy, potwierdzony prestiżowymi certyfikatami.
Wydruki o bardzo wysokiej jakości, odporne na zarysowania oraz warunki atmosferyczne, a w tym promieniowanie UV (kolory nie blakną nawet przy ekspozycji na światło) i właśnie dlatego przez wiele lat będziesz się cieszyć olśniewającym efektem.

 

  • PRODUKT BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA.

  • WYDRUK O SZEROKOŚCI WIĘKSZEJ NIŻ 100CM BĘDZIE SKŁADAŁ SIĘ Z KILKU RÓWNYCH ARKUSZY.

  • KOLORY ZDJĘCIA WIDZIANE NA EKRANIE MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ NIEZNACZNIE OD RZECZYWISTYCH KOLORÓW NA WYDRUKU.

 

032507
100 Przedmioty

Opis

Kolor
błękitny

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: