Fototapeta LIŚCIE zielone

Fototapeta w liście zmieni pospolitą ścianę w widok na relaksującą zieleń

Wyobraź sobie, że stoisz przed gęstą zasłoną ogromnych liści, które skrywają w cieniu ścieżkę do tropikalnej dżungli, mrocznego lasu, a może zachwycającego ogrodu. Ten intrygujący efekt możesz osiągnąć nawet w wąskiej kawalerce, dekorując ścianę fototapetą w jasnozielone liście, za którymi kryje się… cokolwiek wymyśli Twoja wyobraźnia. Fototapeta LIŚCIE sprawia, że płaska ściana staje się trójwymiarowa i wygląda jak tajemnicze przejście przez kotarę liści na łono natury. Jasna zieleń działa relaksująco, dzięki czemu fototapeta LIŚCIE jest idealną dekoracją w sypialni lub salonie. Połączenie zieleni z czernią daje efekt głębi, którą można spotęgować stawiając przed ścianą jasny komplet wypoczynkowy.

Materiał
 • Flizelina powlekana lateksem - GŁADKA
 • Winyl na flizelinie - struktura BETON
 • Winyl na flizelinie - struktura LEN / PŁÓTNO
Ilość

 • Tapety produkujemy na wymiar, są dopasowane do ściany według podanych danych przy zakupie.

  Wpisz dokładny wymiar ściany, podając wysokość i szerokość w centymetrach a kalkulator obliczy cenę tapety wg metrów kwadratowych. 

  Do każdej tapety dodajemy 10 cm na szerokości i wysokości wydruku, więc bez obaw, masz dodatkowy zapas i znacznie ułatwia to montaż.

  Jeśli masz wątpliwości, wyślij do nas e-mail z prośbą o wizualizację ściany wg podanych metrów, tak by zobaczyć przybliżony kadr tapety. Odeślemy wizualizację i potwierdzimy tym samym zamówienie.   

  Jeśli wolisz dokonać zamówienia e-mailem, napisz do nas chętnie pomożemy - kontakt@myecowalls.com

  Stosujemy ekologiczny druk lateksowy, potwierdzony prestiżowymi certyfikatami.
  Wydruki o bardzo wysokiej jakości, odporne na zarysowania oraz warunki atmosferyczne, a w tym promieniowanie UV (kolory nie blakną nawet przy ekspozycji na światło) i właśnie dlatego przez wiele lat będziesz się cieszyć olśniewającym efektem.

   

  • PRODUKT BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA.

  • WYDRUK O SZEROKOŚCI WIĘKSZEJ NIŻ 100CM BĘDZIE SKŁADAŁ SIĘ Z KILKU RÓWNYCH ARKUSZY.

  • KOLORY ZDJĘCIA WIDZIANE NA EKRANIE MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ NIEZNACZNIE OD RZECZYWISTYCH KOLORÓW NA WYDRUKU.

   

030801
100 Przedmioty

Opis

Kolor
zielony

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: