Fototapeta MARBLE biała

Fototapeta MARBLE – elegancka kompozycja białego marmuru z czarną jodełką

Fototapeta MARBLE zachwyca wzorem klasycznej jodełki na jasnym tle, które imituje szlachetny marmur z subtelnymi, szarymi przebarwieniami. Dekoracja sprawia, że eleganckie wnętrza nabierają bardziej luksusowego charakteru. Fototapeta MARBLE jest dostępna także w wariancie z czarnym tłem i białą jodełką. Szlachetne tło fototapety MARBLE nie jest śnieżnobiałe, dzięki czemu uwypukla biel ścian, wyposażenia i dodatków w aranżacji. Marmurkowa dekoracja świetnie komponuje się z drewnianą podłogą w jodełkę, niekoniecznie klasyczną, bo francuską bądź węgierską też. W ten sposób możesz stworzyć subtelny kontrast między wzorami na ścianie i podłodze, zachowując mimo wszystko spójność pomiędzy tymi elementami.

Materiał
  • Flizelina powlekana lateksem - GŁADKA
  • Winyl na flizelinie - struktura BETON
  • Winyl na flizelinie - struktura LEN / PŁÓTNO
Ilość

Tapety produkujemy na wymiar, są dopasowane do ściany według podanych danych przy zakupie.

Wpisz dokładny wymiar ściany, podając wysokość i szerokość w centymetrach a kalkulator obliczy cenę tapety wg metrów kwadratowych. 

Do każdej tapety dodajemy 10 cm na szerokości i wysokości wydruku, więc bez obaw, masz dodatkowy zapas i znacznie ułatwia to montaż.

Jeśli masz wątpliwości, wyślij do nas e-mail z prośbą o wizualizację ściany wg podanych metrów, tak by zobaczyć przybliżony kadr tapety. Odeślemy wizualizację i potwierdzimy tym samym zamówienie.   

Jeśli wolisz dokonać zamówienia e-mailem, napisz do nas chętnie pomożemy - kontakt@myecowalls.com

Stosujemy ekologiczny druk lateksowy, potwierdzony prestiżowymi certyfikatami.
Wydruki o bardzo wysokiej jakości, odporne na zarysowania oraz warunki atmosferyczne, a w tym promieniowanie UV (kolory nie blakną nawet przy ekspozycji na światło) i właśnie dlatego przez wiele lat będziesz się cieszyć olśniewającym efektem.

 

  • PRODUKT BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA.

  • WYDRUK O SZEROKOŚCI WIĘKSZEJ NIŻ 100CM BĘDZIE SKŁADAŁ SIĘ Z KILKU RÓWNYCH ARKUSZY.

  • KOLORY ZDJĘCIA WIDZIANE NA EKRANIE MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ NIEZNACZNIE OD RZECZYWISTYCH KOLORÓW NA WYDRUKU.

 

070501
100 Przedmioty

Opis

Kolor
szary
Kolor
biały

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: